Genuine Dell AC Adapter Power Charger 19.5V 3.34A 65W LA65NS2-00 NX061
★★★★☆4.3 ★ (49 Reviews)Since 2008 • 135K+ Parts
✓ In Stock (3 available)
🚚
Same Day Handling
Orders before 2:30 PM PDT ship same day.
🔒Secure transaction
📦Ships from GotLaptopParts • Reno, NV
↩️30-day easy returns
🏆Family owned since 2008
SKU: Dell 1 BAG4 AJ3267
Condition: Used — OEM Pull
Brand: Dell
About This Part
Used — OEM Pull
OEM/Genuine
📦Ships in 24hrs
↩️30-Day Returns
🔒Secure Checkout
  • Part Type: Charger/Adapter
  • Source: Pulled from device
  • Status: Tested & working
Seller Notes
Dell AC AdaptPowCharg19.5V 3.34A 65W LA65NS2-00 NX061   Specifications: 7.4mm*5.0mm with Octagonal Smart Plug Output: 19.5V--3.34A~65W Input: 100-240V~1.6A  50~60Hz PowCord included   Note: Not all compatible model# is listed. POWADAPTis in VY GOOD working and cosmetic condition. Removed from a working laptop.   KS