Model: 700-24ISH
Shipping Weight: 40 lbs
About This Item
โœ”Tested
๐Ÿ“ฆShips in 24hrs
โ†ฉ๏ธ30-Day Returns
๐Ÿ”’Secure Checkout
๐Ÿ–ฅ๏ธ 3840x2160โš ๏ธ Mouse and keyboard and not included๐Ÿ“‹ S/N: number
This is a used Lenovo IdeaCentre 700-24ISH all-in-one PC with a 24" 4K display. It features an Intel Core i5-6400 processor, 8GB of RAM, a 1TB hard drive, and a GTX 950A graphics card. Windows 10 Home is installed and ready to use.
Seller Notes
Fully tested All-In-One PC Lenovo Ideacentre 700-24ISH. Has GTX 950A graphics. Screen resolution is 4K 3840 x 2160. Has 3D webcam. Windows 10 Home is installed and ready to use. PC has WIFI and Bluetooth adapts. Powcable is included. Mouse and keyboard and not included. Processor 1x Intel Core i5-6400 Processor(Core i5-6400) Memory 2x 4GB DDR4L-2133 Opating System Windows 10 Home 64(EN:English) Hard Drive 1x 1TB + 8GB Optical Drive 1x Wireless Network 1x Bluetoothยฎ 4.0; Lenovo Wireless AC Ports 1x Ethnet; 2 USB 2.0 (back); 1 USB 3.0; HDMI in; AC adapt; Cardread; Audio jack(2 in 1); 2 USB 3.0 (side); HDMI out Cama 1x 3D Cama Graphics 1x GTX950A 2GB Monitor 23.8 3840x2160 We don't hide defects or altimages to hide them. Sving since 15 years with immaculate pformance. Its vy heavy so please don't tell us to reduce the shipping. MP Sial NumbP900SJ7G Machine Type Model F0BE0000US
๐Ÿ“‹ Specifications
OSWindows 10 Home
RAM8GB
Storage1TB HDD + 8GB
GraphicsNVIDIA GTX 950A 2GB