Lenovo Yoga C940-14IIL, i7-1065G7, 16GB RAM, 512GB SSD, 4K Touch
โœ“ In Stock
๐Ÿšš
Same Day Handling
Orders before 2:30 PM PDT ship same day.
๐Ÿ”’Secure transaction
โ†ฉ๏ธ30-day easy returns
๐Ÿ†Family owned since 2008
SKU: A07293 LAP837
Condition: Good
Brand: Lenovo
Model: C940-14IIL
Shipping Weight: 15 lbs
About This Item
Good
โœ”Tested
๐Ÿ“ฆShips in 24hrs
โ†ฉ๏ธ30-Day Returns
๐Ÿ”’Secure Checkout
๐Ÿ–ฅ๏ธ 3840x2160๐Ÿ”‹ Battery: 65%๐Ÿ”Œ Power adapter included (65W)๐Ÿ“‹ S/N: Number
This is a used Lenovo Yoga C940-14IIL laptop. It features an Intel Core i7-1065G7 processor, 16GB of RAM, a 512GB SSD, and a 14" 4K touch screen. It also includes a pen.
Seller Notes
๐Ÿ“‹ Specifications
RAM16GB
Screen14" 4K Touch